MARKALAR/İŞLER

BEHA Store

BEHA'nın yola çıkış noktası perakende mağazacılık. BEHA Store, 1200 metrekare satış alanıyla kırtasiye, kitap, oyuncak, ofis market ve kopya merkezini bir arada barındıran büyük bir mağaza.

 

Bursa'da Beşevler'de bulunan mağazamız 08.00-22.00 saatleri arasında hafta sonu da dahil açık. 

Kontakt bölümünden adrese ve haritaya ulaşabilirsiniz.

Mağazamızda ki ürünleri n11, Trendyol ve Hepsiburada mağazalarımızdan da satın alabilirsiniz.

Kazançlı Ofis

Kazançlı Ofis, BEHA Kırtasiye AŞ'nin yeni göz bebeği. 1,5 yıllık hazırlık sürecinin ve önemli bir yatırımla hayata geçen Kazançlı Ofis, iş yerlerinin kırtasiye, gıda, temizlik ve sarf malzeme ihtiyaçlarını "İyi fiyat, hızlı teslimat." prensibiyle karşılıyor.

Kazançlı Ofis, Bursa'da aynı gün teslim hizmeti de sunuyor. 

3 bin çeşit ürün, 600 metrekare depo ve sürekli kampanya ile Kazançlı Ofis büyüyor.

Papeterie

Özel kapak tasarımları ve özel kağıtlar kullanılarak üretilen Papeterie defter, 30 yıllık perakende mağazacılık tecrübesinin sonucu olarak ortaya çıktı.

Papeterie'nin kapak desenleri her yıl yeni bir koleksiyonla değişiyor. Şu anda sadece BEHA'da satılan Papeterie'nin ürün gamında çantalar, kalem çantaları, planlayıcılar ve not kartları da bulunuyor.

BEHA Promo+

BEHA, çocuklara yönelik hazırlanan promosyon ürünleriyle hem farklı, hemde ekonomik olarak karşınızda.

Alışılagelmiş promosyon ürünleri değil, özel projeler ve nitelikleri ürünlerle çocukları mutlu etmenize yardımcı oluyoruz. Bu zamana kadar 100 bini aşkın çocuk Çocuklara Promosyon ürünleriyle mutlu oldu.

Beha SSS

İnternet mağazalarımızı yada pazar yeri mağazalarımızı kururken tüm yazılımları kendi başımıza yaptık. Ekonomik ve sürdürülebilir çözümler üretmeye çalıştık ve başardık. Beha Spesific Software Solutions ile sizi ve işletmenizi e-satışa taşımak için varız.